Moderni tērauda angāri - uzticami, droši un funkcionāli angāri dažādām vajadzībām

Lejupielādēt PDF brošūru šeit.

 • Industriālie angāri
 • Noliktavu angāri
 • Pārvietojami angāri dzīvniekiem
 • Angāri agregātiem un iekārtām (mašīnām)

JM Steel Oy piedāvā inovatīvu pieeju tērauda angāru būvniecībā. Kompānija projektē, ražo, pārdod un uzstāda angāru tipa būves, kas ir piemērotas dažādiem izmantošanas veidiem rūpniecībā, noliktavu, lauksaimniecības un atpūtas industrijas vajadzībām.

Tērauda angāri ir saliekami un ir izgatavoti no profilētām tērauda loksnēm (S350, 1.5 mm). Tās veido nesošo konstrukciju, tādēļ atsevišķi nav nepieciešams papildu rāmis (šasija). Būves konstrukcija ir īpaši atvērta, un tajā nav spāru vai citu balsta detaļu, kur varētu attīstīties korozija.

JM Steel tērauda angāri atbilst Somijas un Eiropas normatīvajām prasībām. Tērauda angāri ir plānoti un konstruēti tā, lai izturētu ļoti mainīgos ekstremālos ziemeļu valstu laika apstākļus. Materiālu un ēku izturību nodrošina slodzes aprēķini, kas veikti Somijā un Apvienotajā Karalistē (pamatojoties uz aprēķiniem par sniega slodzi 2,75 kN / m²).

JM Steel tērauda angāru būvi var veikt divējādi atkarībā no angāra platuma.

A- modelis: slīpā jumta konstrukcija ar maksimālo platumu 12,5 metri un augstumu 9 metri. Būve ir pilnībā izmantojama no grīdas līdz griestiem.

AX-modelis: slīpā jumta konstrukcija , kurā papildus tiek izmantots tērauda kabeļa atbalsts jumta daļā (nedaudz ierobežo izmantojamo augstumu). Maksimālais platums 16,5 metri un augstums 9 metri.

Industriālie angāri / Noliktavu angāri / Angāri agregātiem un iekārtām / Pārvietojami angāri dzīvniekiem

Izgatavoti no ļoti izturīga tērauda

JM Steel tērauda angāru materiāls ir 1,5 mm biezs karsti cinkots tērauds ar PVDF pārklājumu (S350). Arī visas citas nepieciešamās daļas ir karsti cinkotas. Tādējādi būves dzīves cikls ir ļoti ilgs. Būvē nav elementu, kuros nemanāmi varētu attīstīties korozija.

Nesošo komponentu izgatavošanā izmanto 1,5 mm biezas tērauda loksnes ar apstrādātu virsmu (stiepes stiprums 350 kPa), cinkošana 275 g / m², virsmas poliuretāna tipa pārklājuma biezums 25 um (iekšpusē) un 50 um (ārpusē). Gala sienu izgatavošanai izmanto tāda paša veida materiālu 0,7 mm biezumā (stiepes stiprums 240 kPa).

Krāsu varianti: RR21 pelēks, zaļš, sarkans.

Tērauda angāru pamatne

Ja jūs vēlaties nodrošināt pamatnes izgatavošanu lēti un vienkārši, mēs iesakām izmantot gatavus betona blokus. To izmēri ir izcili precīzi un tie padara iespējamu būvniecības uzsākšanu arī ziemas sezonā. Arī to uzstādīšana ir ārkārtīgi ātra.

Iespējama alternatīva - tērauda angāru ir iespējams uzcelt arī uz tērauda cokola, kas tiek uzstādīts uz izlīdzināta sasmalcinātu akmeņu klājuma vai asfalta.

Ēkas pamatu darbu veikšanu parasti nodrošina klients atsevišķā darba posmā. Klients saņem angāra pamatnes rasējumus un būves attēlus.

Siltumizolācija angāra siltināšanai

JM Steel tērauda angārus ir iespējams pasūtīt arī ar siltumizolāciju. Izolācijas darbus angāram var veikt arī pēc tā uzbūvēšanas. Izolācijas materiālam tiek izmantots materiāls Ukorex ar EPS izolāciju, sagriezts atbilstošās formās, materiāla biezums ir 150 mm (U-vērtība 0.24). Materiāla maksimālā ūdens absorbcija ir 2 masas %, tādējādi nav nepieciešama atsevišķa tvaika barjera starp ārējo sienu un izolācijas slāni. Materiāls ir ugunsdrošs.

Tērauda angāra un un izolācijas starptelpu var vēdināt ar brīvu gaisa plūsmu vai arī izmantojot mehānisku iekārtu. Tērauda angāra iekšējās virsmas izolācijas slāni var aizsargāt ar gofrētu dzelzi, ar to noklājot vai nu tikai sienas, vai arī visu ēkas iekšpusi atkarībā no ēkas pielietojuma. Piemēram, ja telpās veic darbus ar atklātu liesmu, iekštelpas ir pilnībā jāpārklāj ar profilētu dzelzi atbilstoši ugunsdrošības noteikumiem.

Kā izolācijas materiāls izmantotais Ukorex EPS ir grūti uzliesmojošs, tādējādi ļoti labs un ugunsdrošs izolācijas materiāls.

JM Steel tērauda angāru priekšrocības

 • Pašnesoša konstrukcija.
 • Viegli uzstādīt - nav nepieciešami speciāli instrumenti (visas daļas ir savienotas ar skrūvēm).
 • Uzstādīšanas darbiem nav nepieciešams ceļamkrāns - atkarībā no angāra izmēra pietiek ar vienu vai diviem pacēlājiem (pacelšanas platformām).
 • Saliekamās konstrukcijas var pagarināt (garenvirzienā).
 • Pilnībā izjaucami un atkal saliekami , līdz ar to angārus ir iespējams viegli pārvietot uz citu vietu. Tādējādi tērauda angāram ir vērtība arī kā precei, ko var pārdot atkārtoti.
 • Atvērta struktūra - vienlaicīgi tiek uzstādītas un samontētas sienas un griesti.
 • Materiālu garantija 15 gadi.
 • Teicama ugunsdrošība un aizsardzība pret ielaušanos.

Tērauda angāra montāža

Montāžas darbi neprasa lieljaudas celtņa iekārtas. Mazāku angāru samontēšana var tikt veikta pat ar sastatņu palīdzību. Lielākiem angāriem (kuru platums pārsniedz 10 metrus) tomēr ir nepieciešama viena vai divas pacelšanas platformasi atkarībā no angāra lieluma.

Tērauda angārus varat pasūtīt kā pabeigtu un gatavu konstrukciju, bet ir iespējams veikt montāžas darbus arī pašu spēkiem. Tērauda angāru montāža var tikt veikta vairākos veidos, līdz ar to ir iespējams atrast piemērotu izvēli katra klienta vajadzībām, prasmēm un budžetam.

Montāžas alternatīvas

1. Gatava un pabeigta konstrukcija : ietver angāra uzstādīšanu un montāžu uz sagatavotiem pamatiem.
2. Klientam ir pieejams savs darbaspēks montāžas veikšanai, bet uzņēmuma pārstāvis ierodas palīdzēt un konsultēt uzstād īšanas sākumā vai arī citos nepieciešamos darba posmos. Konsultanta darba samaksa tiek aprēķināta par nepieciešamās palīdzības apjomam izmantoto kopējo darba dienu skaitu, kā arī ceļa izdevumiem.
3. Pašu spēkiem veikta montāža. Pirms darba sākuma tiek veikta instruktāža mūsu rūpnīcā vai pie pasūtītāja.

Metāla angāri