NP un sausnas tests

Slāpekļa saturu vircā un kūtsmēslos ir iespējams noteikt veicot slāpekļa testu , kas parasti neaizņem vairāk kā 3-6 minūtes atkarībā no kūtsmēslu veida! Šo testu parasti veic fermā kad virca ir labi samaisīta un pirms tās izkliedēšanas uz lauka. Zinot slāpekļa daudzumu šķidrmēslos, var iegūt precīzu vēlamo slāpekļa daudzumu uz labības lauka


SLĀPEKĻA SATURA MĒRĪTĀJS KŪTSMĒSLOS Agros Nova Mk3

Ātrs, vienkāršs un precīzs slāpekļa daudzuma mērītājs sausos un mitros kūtsmēslos. Precizitāte ir kā laboratorijas testam. Testam ir nepieciešamas 5 minūtes un iegūtais rezultāts ir kg N/m3. Iekārta satur reaģentu 50 analīzēm. Iekārtas komplektā ietilpst sausās vielas un fosfora mērītājs. Skat. Darbības instrukciju Pielikumā. Iekārta laika gaitā ir pastāvīgi uzlabota un tiek eksportēta uz 41 valsti.

Agros Nova Mk3
Slāpekļa mērītājs saņēma Zelta medaļu SIMA izstādē 1985. gadā Parīzē.

Agros Slāpekļa testa komplekts


SLĀPEKĻA MĒRĪTĀJS AUGSNEI Agros Terra Tests

Ātrs, vienkārš un precīzs tests augsnes slāpekļa daudzuma noteikšanai. Precizitāte kā laboratorijas testam. Testam nepieciešamas dažas minūtes un rezultāts ir kg N/hektārs. Iekārta satur Nitrāta plāksnītes, reflektometru, kurš nolasa plāksnīti, filtri un kalibrācijas šķidrumu. Augsnes paraugi tiek ņemti izmantojot Agros grunts urbi. Samaisīt grunts paraugu ar ūdeni. Izfiltrējiet dažas maisījuma piles un pievienojiet pilienu uz Nitrāta plāksnītes. Ievietojiet plāksnīti reflektometrā. Iegūt rezultātu var kg/N uz hektāru ar tabulas palīdzību izmantojot rādījumu ko uzrāda reflektometrs (ppm Nitrāti). Viss nepieciešamais ir iekļauts komplektā.

Terra Tests
Augsnes slāpekļa mērītājs

Terra Tests – Augsnes Slāpekļa mērītājs


AUGSNES URBIS (NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS)

Augsnes urbis ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Jūs paņemat augsnes paraugus, katru reizi 15 cm dziļumā, līdz pat 60 cm dziļumam(vai mazāk). Augsnes urbi ir iespējams viegli ievadīt pat blīvā augsnē. Augsnes urbis ir izgatavots, lai tas atbilstu Augsnes Slāpekļa mērītājam, kā arī citiem augsnes paraugu ņemšanas mērķiem.

Augsnes urbis
Agros augsnes urbis

Komplekta cena: 1 250 Ls + PVN